top of page

SVĚŘTE SVÉ TĚLO

DO

SPRÁVNÝCH RUKOU

Uvolnit, Relaxovat, odpočinout si

KDO

JSEM?

Po absolvování střední školy se zdravotním zaměřením jsem v roce 1997 nastoupila jako "masér" do rehabilitačního sanatoria v Karviné. Tam jsem se setkala s nemocemi, úrazy a pooperační péčí klientů sanatoria (artrózy, revmatismus, stavy po amputacích, stavy po ortopedických operacích, úrazy pohybového ústrojí, bolestivé syndromy šlach a kloubů, bechtěrev, dětská mozková obrna, hemiparézy a paraparézy, nervosvalová onemocnění, parkinsonova choroba, roztroušená skleróza a jiné)

V roce 2003 jsem se osamostatnila a otevřela si první salon v Ostravě. Z důvodu dojíždění jsem salon po roce přestěhovala do Havířova. V roce 2004 jsem začala spolupracovat s havířovským oddílem stolního tenisu (SKST Baník Havířov) a po roce spolupráce jsme přidala ještě malé gymnastky při SKMG Havířov.

V této době byl zájem klientů o masáže tak velký, že objednávky se pohybovaly u nových klientů od 4 do 6 měsíců.

 

Od roku 2011 jsem si udělala "mateřskou přestávku", kdy se nám postupně narodily dvě krásné děti.  Od roku 2013 jsem se vrátila na víkendové masáže a od začátku roku 2017 již nastálo.

"Masáž je jako film, skutečně odpočinková a zároveň je totálním únikem, ale s tím rozdílem, že hvězdou jste VY. A nic nezmeškáte, když usnete..."

- Elizabeth Jane Howard

Kdo jsem?

KAM ZA MNOU DORAZIT?

Salon Slunečnice

Na Fojtství 1509

Havířov - Město

Tel: 604 323 774

maham@seznam.cz

Výborně, zpráva obdržena.

SLUŽBY
KONTAKT

SLUŽBY

KLASICKÁ MASÁŽ

Odstraňuje ztuhlost, ochablost, zkrácení a bolestivost svalstva. Napomáhá lepšímu prokrvení. Pravidelnou masáží lze předcházet vážným zdravotním problémům. Klasickou masáž lze velmi dobře a účinně použít na poúrazové stavy, bolesti hlavy (migrény), ztuhlost svalů po fyzicky náročném výkonu, ale také jako relax a odpočinek. Osvěžuje tělo i mysl a navodí příjemný pocit během celého dne, Masáž zároveň urychluje metabolizmus (působením na podkožní vazivo) a tím "spálí" mnohem více tuku, než v klidovém stavu bez zátěže.

ZÁDA + ŠÍJE

45 minut

450 Kč

KLASICKÁ MASÁŽ PRO SPORTOVCE

Masáž je více než potřebným doplňkem tréninku. Během fyzické aktivity se ve svalech hromadí kyselina mléčná, což způsobuje bolest po výkonu. Vhodně zvolenou masáží se zaměřením na problémové partie se svaly uvolní a nastoupí příjemný pocit. Kyselina mléčná se odplavuje a sval regeneruje.

LYMFATICKÁ MASÁŽ

Lymfatická masáž, často také nazývána lymfatická drenáž nebo manuální lymfodrenáž je masáž založená na rozproudění a ovlivnění toku lymfy. oproti klasické masáži jsou zde hmaty prováděny mnohem menším tlakem a mají menší frekvenci. Lymfatický systém je nedílnou součástí imunitního systému a také "informačního" systému člověka. Je to vlastně jediný systém, jenž uchovává a transportuje z těla ven škodliviny, které jednak vznikají při funkci organizmu, jednak do něj vnikají z vnějšího prostředí. Součástí tohoto systému jsou lymfatické uzliny a orgány (brzlík, slezina...). Špatná funkce lymfatického systému může zpomalit nebo zastavit průchod lymfy , způsobit otok, napětí, bolest, hromadění různých toxinů a následně zánětlivé změny. Nadměrné zatížení lymfatického systému se nejprve projeví únavou nohou, později celého těla, otoky nohou v oblasti kotníků, později otoky na břiše. Tato masáž má tedy obnovit a zvýšit tok lymfy. Tím, že aktivuje lymfu se dosáhne odplavení škodlivin z těla.

MEDOVÁ MASÁŽ

Medová masáž dokáže tělo zbavit škodlivých toxinů. Díky silným účinkům medu a správných kompresních masérských hmatů se masáží tělo očistí od choroboplodných zárodků, dojde k vyčištění pórů a pokožka se prokrví. Na základě detoxikační metody dochází postupně k odstraňování nashromážděných škodlivých usazenin a toxinů z hloubky tělesných tkání. Medová masáž se provádí na zádech klienta, jelikož toto místo patří k částem těla, ve kterém je ukryto největší množství reflexních zón, díky kterým se z těla odvede nejvíce škodlivin. Po masáži se klient cítí příjemně unaven.

Co Vás čeká při medové masáži?

Před samotnou masáží se na tělo nanese  menší množství nahřátého sezamového oleje, aby se kůže připravila na vstřebání výživných látek z medu a zároveň na vylučování škodlivých látek z těla. Při medové masáži se používá zahřátý med, protože je nejenom příjemnější, ale i lépe pronikne do kůže, zahřeje ji a vyživí. V průběhu masáže se mění struktura i barva medu (závislost na druhu medu a množství vylučovaných toxinů). Pokud je tělo hodně zaplaveno toxickými látkami, bude med po masáži táhlý a hustý. 

Medová masáž se nedoporučuje v těhotenství, při alergii na med, po infarktu a při akutním onemocnění.

ANTICELULITIDOVÁ MASÁŽ

Velmi účinná technika v boji proti celulitidě. Slouží pro formování postavy, vypnutí pokožky a zlepšení její kvality. Celulitida se projevuje hlavně u žen, a to díky odlišnému uspořádání podkožního vaziva. Anticelulitidová masáž se provádí postupem, kde dochází ke stimulaci podkožní tukové struktury. Ovlivňuje se hluboký krevní a lymfatický systém. Kompresní hmaty mají příznivý vliv na podkožní metabolismus a dochází poté k lepšímu vstřebávání tuků. Aktivují se hluboké svalové struktury a rozrušují se tukové tkáně. Masáží se ovlivňují hluboké i povrchové kapiláry a svaly. Tím dochází k výborné regeneraci a relaxaci, vyhlazování kůže, rozrušení tukových buněk, stríi, prasklinek a především celulitidy

BAŇKOVÁNÍ

Historie baňkování se začala psát již ve starověku, kdy baňky patřily ke standardní výbavě tehdejších léčitelů. Prostřednictvím baněk lze zmírnit či odstranit celulitidu, bolest zad a kloubů, osvědčily se i při léčbě migrény, cukrovky, vysokého tlaku a zažívacích problémů.

Baňky jsou skleněné kulovité nádoby, naplněné horkým vzduchem. Ochlazováním se v nich vytvoří podtlak, díky kterému se přisají na pokožku. Princip užití se podobá metodě akupresury.

Účinek baňkování

- z těla se odplaví lymfatickým systémem a potními žlázami nečistoty

- tkáň se prokrví

- prohřeje a tím se intenzivně prokrví a uvolní zatuhlý sval a odstraní bolest

- u oblasti šíje může docílit zmírnění bolestí hlavy, oddálení migrén

Masáž není vhodná pro

- lidi s onemocněním krve (špatná srážlivost)

- lidi s nádorovým onemocněním

- klienty s nemocí kůže (plísně, záněty, ekzémy, a jiné)

TEJPOVÁNÍ

Tejpování nebo také kinesiotaping je metoda, kdy za pomocí speciálních lepících pásek nalepených na kůži v problémové oblasti dochází k pasivní podpoře kloubů a vazů.

Ve sportu je tejping čím dál více využívaný pro stabilizaci kloubních struktur jako prevence proti poškození kloubů a šlach nebo pro posílení již narušeného kloubu.

V rámci terapie se tejping užívá jako pasivní podpora, jež má za úkol ulevit namáhanému kloubu a snížit přetěžování dané oblasti. S přispěním tejpů je poškozená část pohybového aparátu méně náchylná k přetěžování a postižená oblast je udržována ve fyziologicky optimální poloze.

SPORTOVNÍ 

MASÁŽ

30 - 40 minut

450 Kč

LYMFATICKÁ

MASÁŽ

90 - 120 minut

450 Kč

MEDOVÁ 

MASÁŽ

30 minut

450 Kč

ANTICELULITIDOVÁ 

MASÁŽ

60 minut

600 Kč

BAŇKOVÁNÍ

40 minut

450 Kč

TEJPOVÁNÍ

cena se odvíjí od délky

použité pásky

bottom of page